RETRO RÁDIÓ

Szuper diétás vacsora: Zöldséges sajtpalacsinta torta!

Szuper diétás vacsora: Zöldséges sajtpalacsinta torta!
Fehér Elena
Szerző
Fehér Elena
Létrehozva2016. 12. 10. 19:12

Ez a fantasztikus fogás igazán a kedvedre való lesz. Elkészíteni roppant egyszerû és nagyon finom. Alacsony szénhidráttartalma miatt bátran fogyaszthatod, nem kell aggódnod a fölös kilóktól!

Egészséges és könnyen elkészíthető egytálételt mutatunk, amit bármikor el tudsz készíteni. Csekély szénhidráttartalma miatt nagyon jól illeszkedik minden diétába, ráadásul nagyon finom!

Nemcsak a családodat, de a vendégeidet is elkápráztathatod vele!

Zöldséges sajtpalacsinta torta

Hozzávalók:

  • 150 g zeller (apróra vágva)
  • 100 g sárgarépa (apróra vágva)
  • 200 g piros paprika (apróra vágva)
  • 1 ek. kókuszolaj
  • 250 g hámozott paradicsom
  • 1 tk. pirospaprika, oregánó, só, bors és koriander
  • 6 tojás
  • 150 g natúr görög joghurt
  • 2 ek. kókuszliszt
  • 200 g reszelt ementáli sajt
  • Így készítsd:

  • Az apróra vágott zöldségeket pirítsd le a kókuszolajon. Menet közben add hozzá a hámozott paradicsomot is.
  • Szórd meg a pirospaprikával, oregánóval, sózd és borsozd is meg, majd miután összefőttek, húzd le a serpenyőt a tűzről.
  • Egy nagyobb tálban keverd össze a tojásokat a görög joghurttal, a korianderrel és a kókuszliszttel, majd forgasd a masszába a reszelt sajtot is.
  • Az így kapott tésztából süss 4 db palacsintát.
  • Tálaláskor rétegezd a palacsintát a zöldségekkel. Jó étvágyat hozzá!
  • Itt nézheted meg, milyen gyorsan elkészül ez a mennyei diétás vacsi:

    Meglátod, milyen kapós lesz, megéri kipróbálni!

     

     

     

    Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.