RETRO RÁDIÓ

Ebben a házban minden van, csak a te családod hiányzik belőle

Létrehozva2024. 08. 01. 11:55

Ebben tényleg van minden, amire szüksége lehet! A panoráma alap, de valószínűleg a fedett terasz sem egy utolsó utáni igény.

Ha olyan házat keres, amelyben van medence - fűthető is - napelem, ráadásul okosotthon, akkor ezt nézze meg. Egy biztos, az 5 és fél szoba elegendő lesz arra, hogy mindenki kényelmesen elhelyezze a számára fontos dolgokat a házban, miközben úgy érzi majd minden lakó, az életét egy wellness szállóban tölti. 

Fotó: ingatlanbazar.hu

 

“Gödön a termálfürdő közelében, alacsony rezsivel (0 Ft-os éves villanyszámla, 29db napelem), minden kényelmet kielégítő 245 nm2-es tágas, világos ingatlant kínálunk megvételre, egyedi, galériás házra vágyó családnak.

Tágas előszoba, világos nagy nappali, nagy modern gépesített konyha, szervízszoba, fürdőszoba, TV szoba, szabadidő szoba ( kijárattal a fűthető medencéhez) , 2 szoba, fedett és üvegezett terasz, valamint egy zárt garázs és egy fedett parkoló 2-3 autó számára található a földszinten.

Fotó: ingatlanbazar.hu

Az emeleten található 3 szoba , 1 nagy olasz zuhanyzós fürdőszoba, egy tágas galéria, egy 40nm-es terasz 2kijárattal a szobákból és egy külső lépcső. A földszinten padlófűtés, az emeleten radiátorok, valamint klímák biztosítják a megfelelő komfort érzetet.

A ház okos otthon, megfigyelő rendszerrel van ellátva és automata zsaluk biztosítják az árnyékolást. Ingatlan beszámítással, érték egyeztetéssel. Pest megye , Buda vonzáskörében újépítésű vagy újszerű 80-120nm-es földszintes, kertes, 3 szobás ház érdekelne minket.”[...]

 

Fotó: ingatlanbazar.hu

 

További otthonok az ingatlanbazar.hu oldalán! A hirdetést eredeti formájában közöljük.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.