Aranynál is többet ért az új rekord.

Aranynál is többet ért Phelps világcsúcsának megdöntése a magyar tini számára. Külföldről és itthonról is dőlnek a milliók a legjobb úszóinkhoz.

Milák Kristóf elárulta, ezt teszi a nyaralásán

A világcsúccsal aranyérmes úszó alaposan kipiheni a fáradalmakat.

Milák Kristófnál kevés népszerűbb magyar sportoló van jelenleg. A kvangdzsui vizes-vb-n 200 pillangón, világcsúccsal aranyérmes úszó alaposan kipiheni a következő időszakban az edzések és a versenyek fáradalmait.

Hazaértek a magyar úszósztárok, itt vannak a legjobb képek

Kedden érkeztek haza a magyar válogatott tagjai.

Kedden érkeztek haza a magyar válogatott tagjai, a Duna Arénában fogadták őket.

Elképesztő, mit tettek úszóink: így teljesítettek a vb döntőjén

A magyar úszók a dél-koreai vizes vb-n sem okoztak csalódást rajongóiknak, szombat délután hármukért is szoríthattunk.

Tárnok büszkesége: graffiti készült Milák Kristófról

Legendákkal is ritkán fordul elő.

Ilyesmi a legendákkal is ritkán fordul elő. Szűkebb otthonában már rég világsztár a magyar úszósport szupertinije.

Huhú, mit üzent Phelps a magyar kölyöknek, miután ugrott a világcsúcsa

Reagált a 23-szoros olimpiai bajnok csodaúszó Milák szenzációs úszására.

Reagált a 23-szoros olimpiai bajnok csodaúszó Milák Kristóf szenzációs úszására.

...EZ PÖRÖG MOST!TOP10:

Hosszú Katinka, Jakabos Zsú és társaik csodát tettek Budapesten

Különleges győzelmet arattak a Duna Arénában.

Különleges győzelmet arattak. Több összetevője van ennek a kínaiak felett aratott fölényes sikernek.

Óriási meglepetéssel ért véget a magyar úszóbajnokság

Szabó Sze­basz­tián nagyot robbantott.

100 pillangón Szabó Szebasztián nyert, Kenderesi Tamást, Milák Kristófot és Cseh Lászlót is megelőzte. Az utolsó napra is maradt egy országos csúcs.

Így edzenek a magyar sztárúszók a Duna Arénában - galéria

Kipróbálták az új eszközöket.

Megkapták új, csúcsmodern edzőtermüket a magyar úszó-válogatott tagjai a Duna Arénában. Kipróbálták az új eszközöket a sportolók.

Fantasztikus hírre ébredt Hosszú Katinka, a rajongók is örülhetnek

Új szupersorozatot indít a FINA, Budapesten is lesz verseny.

Új szupersorozatot indít a FINA, amelynek második állomása Budapesten lesz a Duna Arénában. Cseh László és Milák Kristóf is rajthoz állhat.

Döbbenetes dolgot művelt a medencében Milák Kristóf

A magyar úszóbajnok 50 perc alatt nyert három aranyérmet az országos bajnokság zárónapján.

Így áll a csajozással a magyar tinisztár

Rossz hír a lányoknak: így áll a csajozással a magyar tinisztár

Milák Kristóf egyelőre nem akar komoly kapcsolatot.

A sikert sikerre halmozó Milák Kristóf egyre népszerűbb a hölgyek körében, de egyelőre nem akar komoly kapcsolatot.

Õk az olimpia legnagyobb magyar sztárjai

Rájuk érdemes figyelni.

Fiatal sportolóink már az előző két nyári ifjúsági olimpián is termelték az érmeket. Most is érdemes lesz figyelni a magyar csapatra.

Elképesztő: súlyos betegsége sem állíthatta meg a magyar úszósztárt

Milák Kristófnak többször is nagyon mélyről kellett visszakapaszkodnia.

Milák Kristófnak többször is nagyon mélyről kellett visszakapaszkodnia. A jutalma most egy Eb-arany lett.

Hihetetlen nyilatkozattal rukkolt elő az új magyar úszókirály

Milák Kristóf csak az aranyéremnek tudott örülni.

Milák Kristóf annak ellenére sem elégedett teljesen, hogy aranyérmet nyert az Európa-bajnokságon.

Szenzációs döntő, megvan az első magyar arany az úszó Eb-n

Kenderesi a legjobb idővel jutott be a döntőbe, Milák a második helyen.

Nem akárkivel szelfizett olimpiai bajnok legendánk

Kiss Gergely örült a találkozásnak.

Kiss Gergely a Nagy Sportágválasztón futott össze Milák Kristóffal. Mindketten örültek a találkozásnak.

A túlélésért küzdött a magyar úszósztár

Elárulta, a túlélésért küzdött a magyar úszósztár

Mindenkit meglepett az országos bajnokságon szárnyaló Milák Kristóf.

Mindenkit meglepett az országos bajnokságon szárnyaló Milák Kristóf. Simán verte Cseh Lacit és Kenderesi Tamást is, mégis maradt benne hiányérzet.

Erre ki számított? Érdekes titkot árult el a magyar úszósztár

Nem szereti a telefont nyomkodni.

Nem szereti a telefont nyomkodni a 17 éves úszó. A budapesti vb-n ezüstöt szerzett. Szilveszterre sem tervez bulizást a tinisztár.

Döbbenetes úszás, mindenki a magyar úszósztárt csodálja

Világcsúccsal lett aranyérmes.

Világcsúcsot úszott a junioroknál Milák Kristóf, ez pedig aranyérmet jelentett neki. Budapesten gyorsabbat úszott, de azt nem írták neki jóvá.

Szenzáció, újabb magyar érem a vébén

A 17 éves Milák Kristóf ezüstérmet nyert a 100 méteres pillangóúszás fináléjában. A vébén berobbant úszó óriásit versenyezve szerezte meg a hatodik magyar medált.

A 17 éves Milák Kristóf ezüstérmet nyert a 100 méteres pillangóúszás fináléjában.