Létrehozva: 2021.06.01.

Itt a bizonyíték: Gődényék beszállnak a politikába

A vírustagadóknak már van bejegyzett pártjuk, Normális Élet Pártja néven. Azt gondolják, hogy ők lesznek a mérleg nyelve.

Gődényék beszállnak a választásba, a vírustagadók Médiaforrás nevű hírportálján jelentették be a szándékukat. Amint lecsengett a koronavírus, feloldották a korlátozások többségét, nincs mibe belekötni vírustéren, máris elkezdtek politizálni.

„Mert ez a legalább félmillió ember, ha változtatni akar a mai nem normális helyzeten, akkor leghamarabb a 2022. évi választáson teheti meg, gond nélkül” – indokolja a választási indulást a Gődény Györgyhöz köthető párt.

Gődény György beszáll a politikába

Azt gondolják, hogy ők lesznek a mérleg nyelve, de nem önállóan fognak indulni. Összefogásra készülnek, ám azt még nem árulták el, hogy kivel.

„Egy év tapasztalatszerzés után és az egyeztetéseket követően hamarosan kiderül, hogy a Normális Élethez ragaszkodók kivel fognak össze” – írják. A bejelentés várhatóan a június 20-i Kossuth téri demonstráción történik meg.

Egy 3 ezer fős mintán közvélemény-kutatást is végeztek, amiben a koronavírus-járványról, a védelmi intézkedésekről és a választásokról is kérdezték az embereket. Azt állítják, hogy a megkérdezettek 9 százaléka szavazna Gődény vírus-szkeptikus mozgalmára, tehát Gődényék beszállnak a választásba.

A vírustagadók nagyon előre mentek, a várható eredményt is kiszámolták. Szerintük az ellenzéki összefogás 45 százalékot kapna, a Fidesz 43 százalékot, ők pedig 12-t.

Mint ahogy azt a Ripost megírta, új pártot alapítottak még a nyáron a Gődény György házával szomszédos telken, az egyik épület édesanyjának a nevén van. A Normális Élet Pártját ugyanaz a férfi alapította, aki korábban Gődény Közös nevező nevű pártját is. Az új párt bejegyzési címén található a Gődény által alapított és vezetett Magyarországi Zsidó Örökségvédelmi Egyesület székhelye is. Gődény listavezetője volt a Közös nevező nevű pártnak, több jelöltjük is volt 2018-ban. A Közös nevező a listás szavazatok 0,07 százalékát szerezte meg, így természetesen nem került be az Országgyűlésbe. 13 esetben indítottak eljárást a párt ellen, magánokirat-hamisítás és ajánlóív-hamisítás miatt. Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó költségvetési csalás bűntettének gyanújával folyik nyomozás a párt ellen, ugyanis a választások után a pártnak közel 153 millió forint kampánytámogatást kellett volna visszafizetnie az államkincstárnak.

 

Iratkozzon fel a Ripost hírlevelére!
Sztár, közélet, életmód... a legjobb cikkeink első kézből!
Ingatlanbazar.hu - Gyors. Okos. Országos
-

További cikkek