Létrehozva: 2018.03.06.

Döntött Hosszú Katinka, sok pénzt bukhat ezen

Újabb versenyt mondott le az Iron Lady, pedig sokat kaszálhatna. A versenynaptára még mindig alakulóban van.

Újabb rangos úszóversenyt hagy ki Hosszú Katinka: március 9-11. között Franciaországban rendezik a Golden Tour pénzdíjas sorozat második körét, a bajai klasszis viszont ezúttal sem ugrik a medencébe.

Katinka az elmúlt években számos versenyen túl volt már januárban és februárban, a házassági válsága miatt idén ez megváltozott. Március sem lesz kivétel a jelek szerint, a 24.hu-nak Kiss Kinga, az Iron Aquatics kommunikációs vezetője azt mondta, hogy a háromszoros olimpiai bajnok versenynaptára még mindig alakulóban van.

Pedig megéri elindulni a franciaországi versenyen, hiszen az egyes versenyszámok győztesei 400 euróval (124 ezer forintot) gazdagodnak, de az is jól jár anyagilag, aki egy dobogós helyezést megcsíp.

A háromfordulós Golden Tour sorozat összesített versenyében Verrasztó Dávid áll az első helyen a férfiaknál 19 ponttal.

Szánalmas kudarc: nem tudták Magyar Péterék összegyűjteni az ajánlásokat, nem tudják leadni a megyei listákat