RETRO RÁDIÓ

Balhé a Herthánál, Dárdai ordított és elzavarta kapusát

Balhé a Herthánál, Dárdai ordított és elzavarta kapusát
MV
Szerző
MV
Létrehozva2016. 07. 30. 13:45

Nem tûri a fegyelmezetlenséget Dárdai Pál. A Hertha trénere kénytelen volt üvölteni kapusával a csapat pénteki edzésén.

Dárdai Pál az öltözőbe zavarta kapusát, Thomas Kraftot a Hertha pénteki edzésén. A Bild szerint Kraft ingerült volt a tréningen, folyamatosan kritizálta társait, majd amikor kis híján tettlegességig fajult az eset, a magyar edző megelégelte a dolgot.

Dárdainak kétszer is szólnia kellett Kraftnak, aki elsőre nem mozdult. Aztán Dárdai keményebbre váltott, felemelte a hangját, és a kapus végül az öltözőbe sétált.

A magyar mester nem tulajdonított nagy jelentőséget az ügynek, azt mondta, kapusa nem viselkedett megfelelően, ezért küldte az öltözőbe. Kraft talán azért ingerült, mert kiszorult a Hertha kezdőcsapatából, Dárdai inkább a norvég Rune Jarsteint favorizálja.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.