HŰHA

Agyament trend hódít a sztároknál az Instagramon

Hollywood nagyjaiból előtört a grafikus, miután az egyikük előállt a nagyon pihent ötlettel.
  • Szerző: The_M

A 2005-ben megjelent A karácsonymanó meséje című gyerekkönyv azonnal a klasszikusok közé került, és a világon sok családnál – főleg Amerikában és Angliában – az ünnepi dekoráció része a polcra ültethető manófigura.

Az éhezők viadala Effijeként is ismert Elizabeth Bankset a saját ilyen manófigurájuk ihlette meg, és ezzel egy agyament trendet indított el. A karácsonymanó meséje eredeti címe a remekül rímelő Elf on the Shelf, és ennek mintájára született meg a Hanks on the Banks. Vagyis a színésznő vállán ülő Tom Hanks.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Elizabeth Banks (@elizabethbanks) által megosztott bejegyzés

Banks kollégái azonnal ráharaptak a posztra, és tovább görgették.

Harry on the Gerry (Harry Potter Gerard Butleren)

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Gerard Butler (@gerardbutler) által megosztott bejegyzés

Stark on the Mark (Tony Stark Mark Ruffalón)

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Mark Ruffalo (@markruffalo) által megosztott bejegyzés

Penn on the Jen (Sean Penn Jennifer Garneren)

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Jennifer Garner (@jennifer.garner) által megosztott bejegyzés

Grease on the Reese (A Grease szereplői Reese Witherspoonon)

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) által megosztott bejegyzés

Janney on the Annie (Allison Janney Anne Hathawayen)

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Anne Hathaway (@annehathaway) által megosztott bejegyzés

Carrey on the Carey (Jim Carrey Mariah Carey-n)

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Mariah Carey (@mariahcarey) által megosztott bejegyzés

És ezeket olvastad már?