5°C
9°C

Miklós névnapja

RETRO RÁDIÓ

Nagyibugyi után most hódít a nagyicipő

Nagyibugyi után most hódít a nagyicipő
Sors Edina
Szerző
Sors Edina
Létrehozva2017. 06. 09. 21:10

Nagyanyáink mindig a praktikus, kényelmes megoldásokra törekedtek. A cipõt illetõen is pontosan tudták, mit kell hordani, hogy tökéletes legyen.

Nagymamáink nem csak sütni tudtak jól, de azt is tudták, hogyan válasszák ki a tökéletesen kényelmes cipőt, hogyan éljenek boldog, egészséges életet. Persze ha visszagondolunk, tudjuk, hogy ezek a cipők,szandálok nem voltak divatosak - a mai napig!

Szakértők szerint minden nőnek szüksége van egy nagyicipőre, azaz egy kényelmes nyári szandálra. Meg is találták azt a tökéletes darabot, amely gumiból készült, rugalmas a pántja, megfelelő a sarka, vékony talppal rendelkezik, és igazán sportos viselet. Te döntsd el, mihez tudnád viselni, hiszen abban mindannyian egyetértünk, hogy azért jó, ha van egy nagyon kényelmes szandálunk, amikor több órás sétára megyünk.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.