RETRO RÁDIÓ

„Könyörögtem, hogy javítsák meg” – kizuhant az 5 éves kislány az ablakon

Little,Girl,On,A,Drip,Receiving,A,Saline,Solution,In
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2022. 05. 25. 19:20

Hiába kongatta meg a vészharangokat az édesanya, nem foglalkoztak az ügyével. Emiatt viszont kómába került a lánya.

Három éven keresztül könyörgött a lakásszövetségnek egy nő, hogy tegyenek új zárakat az ablakokra, mert így veszélyesek. Az aggodalmai csak fokozódtak, amikor rájött, hogy kisgyermekek is képesek könnyedén kinyitni a nyílászárókat.

Végül még a szociális szolgálatot is bevonta az ügybe, de még akkor sem végezték el a munkát. Ötéves lánya kiesett a nyitott ablakon.

Little,Girl,On,A,Drip,Receiving,A,Saline,Solution,In
Fotó: Shutterstock

„A lányom azért esett ki az ablakon, mert nem biztosítottak zárakat. Már három éve kértem. Felvettem a kapcsolatot a szociális szolgálattal, és elmondtam nekik, hogy segítségre van szükségem, mert nem biztonságos, de még mindig nem voltak hajlandóak zárakat tenni” – árulta el a névtelenséget kérő anyuka a The Sunnak.

A becsapódás következtében a kislány koponyája betört. kórházba szállították és mesterséges kómába helyezték. Azóta szerencsés módon felépült.

A lakásszövetség a lap kérdésére azt válaszolta, hogy felkeresték a problémával az érintett családot, de nem nyitottak nekik ajtót. Később a szociális szolgálatot is felkeresték, de nem kaptak választ és mivel nem érkezett be hozzájuk további megkeresés, felhagytak vizsgálattal. A cég a baleset után az anyát egy másik ingatlanba költöztette.


 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.