RETRO RÁDIÓ

Sosem múló fájdalom: az 5 éves kislány mellett lőtték le az édesanyját

Sosem múló fájdalom: az 5 éves kislány mellett lőtték le az édesanyját
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2021. 03. 22. 22:30

A férfit az sem érdekelte, hogy mit él át a gyermek.

A 31 éves Raemel Richardsont utoljára szerdán látták, amikor elment otthonról lányával és 35 éves párjával, Bryanttel. A rendőrség csütörtökön kezdte meg a keresését, amikor nem jelent meg a munkahelyén. Autóját a Baton Rouge-tól északra fekvő Zacharyban találták meg, felgyújtva.

Képünk illusztráció
Fotó: Pixabay

Richardson holttestére is hamarosan rábukkantak, csütörtök délután találták meg egy folyóparton.

Természetesen elővették gyanúsítottként Bryant, aki állította: semmi köze nincs a nő halálához, még élt, amikor utoljára látta. Mindezt megcáfolja az asszony kislánya, aki anyja autójában aludt, amikor hangos durranásra riadt fel. A gyermek mellett lőtte le a férfi az anyját – írja a CrimeOnline. Bryantet gyilkossággal vádolják a rendőrök, ám azt nem közölték, miért ölhette meg szerelmét.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.