RETRO RÁDIÓ

Kilencen meghaltak: a világsajtó is a sofőr ostobaságán szörnyülködik

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2018. 05. 24. 09:00

Villámgyorsan körbefutott a neten a facebookozó sofõr miatt történt borzalmas baleset híre. Kilencen szörnyethaltak, amikor a kisbuszuk frontálisan karambolozott Ceglédbercelnél.

A legolvasottabb külföldi bulvárlapok címoldalon hozzák a szörnyű tragédiát. A brit The Sun is a vezető cikkek között közli a balesetet.

Mint ismert, a kilenc ember halálát okozó ceglédberceli balesetet a kisbusz sofőrje élőben közvetítette a Facebookon. Az Adevarul bukaresti napilap internetes oldalán elsőként közölt cikkben közzétett videófelvételen az látszik, hogy a sofőr önmagát is filmezi.

A telefonja kameráját az út felé fordítja, és egy egyenes útszakaszon egy kisbusz, valamint egy teherautó előzésébe kezd.

Jól látható, hogy jön szembe a piros fülkéjű teherautó, de a sofőr semmit nem próbál tenni azért, hogy elkerülje az ütközést. A felvételt IDE KATTINTVA lehet megnézni,  csak erős idegzetűeknek ajánljuk!

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.