RETRO RÁDIÓ

Megrázó videók, a barcelonai terror szörnyű pillanatai +18

Megrázó videók, a barcelonai terror szörnyű pillanatai +18
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2017. 08. 17. 21:31

Megrázó felvételeket tettek közzé a terrortámadás túlélõi. Az emberek rettegnek és menedéket keresnek.

A legfrissebb hírek szerint minimum 13 áldozata van a Barcelonában csütörtök délután elkövetett gázolásos merényletnek. Mint azt megírtuk, egy kisteherautó hajtott a tömegbe Barcelona egyik turisztikailag kiemelt sétálóutcáján, a La Ramblán.

Az  El Periódico című katalán napilap jelentése szerint egy muszlim férfi bérelte azt a furgont, amellyel a gázolásos merényletet elkövették. A rendőrség ugyanakkor  nem erősítette meg az erre vonatkozó információkat.

A rendőrség terrortámadásnak minősítette a történteket. A járdára felhajtó furgon vezetője a helyszínről gyalog elmenekült és behatolt egy közeli török étterembe, ahol elbarikádozta magát és túszokat ejtett.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.