RETRO RÁDIÓ

Sok a sérült, sorra érik ma egymást a balesetek

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2019. 01. 08. 20:45

A havazás és a csúszós utak veszélyes helyzetet teremtenek.

A hóesésben elakadó és árokba csúszó járműveket mentettek a tűzoltók, a balesetekben heten sérültek meg - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság helyettes szóvivője az MTI-vel.

Dóka Imre azt mondta, hogy az elmúlt órákban országszerte harminc, a havazással kapcsolatos esethez kellett kivonulniuk a tűzoltóknak, főként a fővárosban, valamint Pest és Borsod megyében.

Tizenhét árokba csúszott és hat elakadt járműnek segítettek, a többi esetben kidőlt fa vagy leszakadt ág miatt hívták őket.

Az időjárási helyzet miatt átmenetileg 3,5 tonnás súlykorlátozást vezettek be Fejér megyében, a Bicske és Zsámbék közötti összekötő úton. Megközelíthetetlen településről, közműszolgáltatás kimaradásáról nem kaptak tájékoztatást - mondta a helyettes szóvivő.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.