RETRO RÁDIÓ

Alig alszik, életét kockáztatja Stohl András

Alig alszik, életét kockáztatja Stohl András
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2017. 08. 17. 09:54

Annyit dolgozik a népszerû színész, hogy örül, ha egy- két órát tud aludni éjszakánként.

Stohl András már egy szabad hétvégének is örülne, de az sem adatik meg neki mostanában. Pedig nem lesz jó vége, ha megint két végén égeti a gyertyát. A mozikban most kezdték vetíteni a Pappa Pia című filmet, közben egy sorozatot forgat és még hajnalban rádiózik is. Ettől függetlenül nem cserélne senkivel, élvezi a munkáit.

A Bors napilap megkérdezte, mennyire zsúfoltak a napjai.

„Ötkor kelek, 6–10-ig rádiózom, fél 11-től 3-ig próbálom Alföldi Róbert rendezésében a Hegedűs a háztetőn című darabot, és délután 4-től hajnali 4-ig forgatom a sorozatot. Forgatási szünetben szoktam aludni- mondta a színész.

Stohl elárulta, noha a Vígszínházzal szerződést bontott, ott is vár rá bőven feladat.

"Most a munka teszi ki a napjaimat, egy szigorú rendszerben élek. Se időm, se energiám a bo­hémságra. Ez egyfelől tudatos döntés eredménye is, másrészt egy színész ma Magyarországon nem mondhatja munkára azt, hogy nem vállalja. De jó lenne végre azt elérni, hogy legalább a hétvégéim szabadok legyenek, de erre most még nincs lehetőségem. A Vígszínháznál a szerződésem miatti kötelezettségektől ugyan sikerült megválnom, de végül ott is lesz az évadban több új bemutatóm.”

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.