RETRO RÁDIÓ

Melltartó nélkül, kebleivel népszerűsíti a tanfolyamát Kulcsár Edina

Melltartó nélkül, kebleivel népszerűsíti a tanfolyamát Kulcsár Edina
mdna
Szerző
mdna
Létrehozva2016. 09. 19. 16:00

Az Aktív mûsorvezetõje igyekszik több lábon állni, vállalkozásának sikerét pedig nem bízza a véletlenre.

Mindent megtesz a siker érdekében Kulcsár Edina, ehhez pedig nem kell bonyolult eszközökhöz folyamodnia. A világ második legszebb nője jól tudja, hiába a szépségkirálynői titulus, az ékes külsőből nem lehet örökké profitálni.

Ezért is áll több lábon, műsorvezetői munkája mellett saját tanfolyamot indított, amelyben az arra fogékony fiatal lányoknak segít abban, hogy az önbizalomnövelés mellett otthonosabban mozogjanak a szépségiparban.

A tanfolyam nagyon népszerű, eddig több tucat lány került ki Edina kezei közül, az Aktív műsorvezetője pedig figyelemfelkeltő reklámmal igyekszik fenntartani az érdeklődést.

A melltartó nélkül, mindössze egy rövid kardigánban és bugyiban pózoló Edina a fényképpel sejtelmesen üzeni meg, hogy bárkiből ki lehet hozni a legjobbat.

A rajongó férfiakon kívül pedig ezen kép láttán nem csoda, hogy rengeteg fiatal nő is kedvet kap ahhoz, hogy ellesse a nőiesség fortélyait a gyönyörű műsorvezetőtől.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.