
Az idõjósok szerint meglepetésre kell készülnünk nem is olyan sokára.
Most, hogy közeledik az órák átállítása, mi pedig még szinte szó szerint a havas latyakon csúszkálunk, egyre jobban vágyunk a nyárra és a jó időre. De vajon milyen lesz a furcsán induló tavasz után a folytatás? És mit ígér a nyár eleje?
![]()
A tavasz szeszélyesnek ígérkezik. Na, nem annyira, mint az elmúlt hetekben, inkább csak az átlagos, ettől az évszaktól már jól megszokott langyos időt hozza - hol esővel, hol napsütéssel.
![]()
Örülhetnek mindazok, akiknek ez a kedvenc évszaka. Úgy tűnik, idén nem marad ki a naptárból, lesz alkalmunk kiélvezni, hiszen egész május kellemesnek ígérkezik majd.
![]()
És hogy mi a helyzet a folytatással? LAPOZZ!
A fordulatot május utolsó napjai hozzák majd el. Ekkor olyan erővel tör be a nyár, hogy háta mögött hagyja a szokásos átlagot. Csaknem 30 fokig kúszik fel a hőmérő higanyszála, akár nyugodtan strandolhatunk is, és aki alig várja, hogy nyaralni indulhasson, az úgy tűnik, hogy akár már június elején útra kelhet!
![]()



