RETRO RÁDIÓ

Szinetár Dóra megmutatta Down-szindrómás kisfiát

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2017. 12. 14. 11:45

A színésznõ kisfia, Benjámin három hónappal ezelõtt született, szülei nagyon büszkék a kisfiúra.

Szinetár Dóra és Markanczi Zalán megmutatták kisfiukat a hot! magazinnak.

A színésznő elmondta, hogy terhessége alatt kihagyta azokat a vizsgálatokat, amelyekkel a negyedik hónapig megállapítható lett volna, hogy a baba Down-szindrómás. Dóri háromszor is volt 4D ultrahangon, ekkor teljesen biztos volt benne, hogy kisfia egészségesen jön majd a világra. 

Nem akartunk egy teljesen egészséges babát azért halálra ítélni, mert lehet, hogy Down-szindrómás.

A Down-szindrómát a terhesség alatt lehet szűrni, a 12. hét után, ekkorra a kismama már a negyedik hónapban van, és érezheti a baba mozgását. Ha bebizonyosodott volna, hogy a baba Down-szindrómás, akkor sem döntöttek volna abortusz mellett.

A Down-szindrómának olyan súlyos fizikai következményei is lehetnek, mint bizonyos szívproblémák, de bebizonyosodott, hogy a kis Benjamin fizikailag teljesen egészséges. 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.