RETRO RÁDIÓ

Igazi karácsonyi csoda: Jolly meglátogatta nehéz sorban élő édesapját

Igazi karácsonyi csoda: Jolly meglátogatta nehéz sorban élő édesapját
Buster
Szerző
Buster
Létrehozva2020. 12. 22. 07:10

Miután lapunk egy olvasói levél nyomán meglátogatta az ismert mulatós sztár Nagykátán élő édesapját, Jolly felkerekedett és meglátogatta őt.

Nagy port kavart a Ripost néhány nappal ezelőtti cikke, melyben a fűtés és áram nélküli házban élő Tarcsi Sándor üzent a fiának, Jollynak, hogy szeretné, ha karácsony előtt meglátogatná őt. Sanyi bácsi, ahogyan a településen ismerik, nem titkolta munkatársunk elől, hogy alkoholproblémákkal küzd, ami miatt megromlott a viszony közte és híres gyermeke közt, ugyanakkor megígérte, hogy újra elvonókúrára megy, ha teljesül a kívánsága.

Fotó: Bors – Dombovári Tamás

„Bárcsak meglátogatna a fiam! Nagyon szeretném, ha legalább karácsonykor eljönne! Ha ezt megteszi, ígérem, újra elvonóra megyek és leteszem az italt” – fogadkozott Sanyi bácsi, aki arról is mesélt, mit érez, amikor fia dalait hallgatja. „Minden áldott nap eszembe jut a fiam, és ha csak tehetem, meghallgatom a dalait is. Ha hallom énekelni, elsírom magam, mert annyira hiányzik nekem„ - panaszolta az énekes édesapja.

Nos, Jolly bár nem örült annak, hogy az idős férfi a sajtón keresztül üzent neki, a hétvégén útra kelt és nem csak hogy meglátogatta édesapját, de bemutatta neki új szerelmét, Barbarát is. Az énekes a találkozás pillanatairól képeket is késztet, melyeket megosztott közösségi oldalán, így rajongói láthatták, Sanyi bácsi milyen boldog volt attól, hogy láthatta a fiát.

Lapunk megkereste Jollyt, aki szerint édesapja csupán egyszerűen nem emlékszik arra, hogy ő rendszeresen látogatja és tartja vele a kapcsolatot. Ennek oka a férfi egy korábbi balesete, melynek során fejsérülést szenvedett.

„Szó sincs arról, hogy most békültem ki édesapámmal, hiszen nem is voltunk összeveszve. Az sem igaz, hogy nem tartom vele a kapcsolatot. Sajnos apám a balesete óta sok mindent elfelejt és gyakran arra sem emlékszik, hogy tegnap mi történt vele. Erről orvosi papírja is van” - kommentálta röviden az énekes.

Szentestére talán újra lesz áram és fűtés is a kis házban Bár Jolly édesapja a szerény nyugdíja mellé alkalmi munkákból szert tesz némi pluszbevételre, nagyon nehezen jön ki a pénzéből, mivel az ital iránti szenvedélye nem éppen olcsó „mulatság”. Tarcsi Sándor ennek „köszönheti” hogy a közműveket már kikapcsolták otthonában. Ugyanakkor az énekes talán most megpróbál rajta segíteni, hiszen jómódban él, így számára nem okozna gondot, hogy kiegyenlítse a férfi köztartozásait.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.