Létrehozva: 2017.07.23.

Szenzáció, megvan a vizes-vb első magyar érme!

A magyar férfi 4x100-as váltó óriási országos csúccsal ért oda a dobogóra.

A Kozma Dominik, Németh Nándor, Holoda Péter és Bohus Richárd összeállítású váltó szenzációs úszással harmadik lett a 4x100-as gyorsváltó döntőjében, ezzel megszerezték a magyar csapat első érmét a magyarországi vizes világbajnokságon.

A kvartettben Kozma Dominik első emberként 48.26-ra javított a délelőtt felállított 48.61 másodperces országos csúcsán, míg a négyes is új nemzeti rekordot ért el 3:11.99 perccel. A régit (3:13.28 p) az előfutamban úszta a váltó, onnan az ötödik helyen jutott fináléba.

A számot az amerikaiak nyerték 3:10.06 perccel, a második helyen a brazil váltó zárt, írja az MTI.

Figyelmeztetést adtak ki az autósoknak: sokba kerülhet, ha ezt elmulasztják

Nem kérnek többet Manuelből: kiverte a biztosítékot a koncertje után a botrányos sztár

Most kaptuk a lesújtó hírt: meghalt a nemzet művésze

Az orosz-ukrán háború 793. napja – az orosz győzelem kulcsa: Csasziv Jar

5 egyszerű amerikai csokis keksz, aminek nem lehet ellenállni

Napindító: Dunda György – A külföldön tartózkodó hadköteles korú férfiak mától nem kaphatnak útlevelet + videó

Most jött: brutális baleset és dugó az M7-esen, zajlik a mentés

travelo.hu

Bajbajutott apró rókát mentettek a Balatonnál, mutatjuk, ti hogyan segíthettek

A hajszolt életvitel nem lehet kifogás, vedd komolyan a vashiányt (hirdetés)

Kőkemény helyesírási teszt: ha ezt hibátlanul kitöltöd, az emberek 1 százalékához tartozol