RETRO RÁDIÓ

Fagyos esővel indul ma a reggel, de aztán jön a meglepetés

Fagyos esővel indul ma a reggel, de aztán jön a meglepetés
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2018. 03. 08. 07:15

Lassan végre a hajnali mínuszoktól is megszabadulunk. Mutatjuk, mikor jön az enyhülés!

Csütörtökön kezdetben párás, ködös időre készülhetünk, nyugaton, és a középső országrészben kisebb eső, délen zápor lehet akár jégesővel.

Napközben még helyenként eső, egy-egy zápor kialakulhat, miközben nyugat felől egyre többfelé szakadozik fel a felhőzet. A Dunántúlon erősen fúj majd a szél. Hajnalban mínusz 2-plusz 4, délután 6-13 fok között alakul a hőmérséklet.

Pénteken már több napsütésre számíthatunk, de északkeleten egy-egy zápor előfordulhat - írja az Időkép. Az élénk, erős szélben 9-15 fokot mérhetünk.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.