MEDICINA

Szerző B.M.

Létrehozva: 2015.08.04.

Anyja ölelése is végezhet a tízéves kisfiúval!

Elképesztõ borzalmakat kell átélnie annak az édesanyának, akinek a kisfia súlyos fejlõdési rendellenességekkel született.

Anyja ölelése is végezhet a tízéves kisfiúval!

Agykamratágulat és nyitott hátgerinc keseríti meg annak a tízéves kisfiúnak az életét, akit édesanyja még a széltől is óv. Azért kell különösen elővigyázatosnak lenni, ugyanis Patrik nemrégiben egy mélyvénás trombózist is kapott, és ha mindez nem lenne elég: üvegcsontúság is nehezíti a csemete mindennapjait.

"Patrik olyan súlyos csontritkulással küzd, hogy az alsó végtagjai szúnyoghálónak hatnak a röntgenképen. Legszívesebben magamhoz szorítottam volna, miközben tudtam, nem tehetem, mert akár egyetlen öleléssel összeroppanthatom az üvegcsontjait

- mesélte megtörten a Borsnak a kisfiú édesanyja, Ildikó.

Az asszony hozzátette: állandóan steril szobában kell lennie Patriknak, akihez csak gondos fertőtlenítés után léphetnek be a szerettei is. Az is nehezíti a helyzetet, hogy az apró családnak havi hetvenötezer forintból kell megélnie.

Iratkozzon fel a Ripost hírlevelére!
Sztár, közélet, életmód... a legjobb cikkeink első kézből!
Ingatlanbazar.hu - Gyors. Okos. Országos
-

További cikkek