RETRO RÁDIÓ

Robbantás történt egy német toronyházban, holttestet talált a hatóság - Videó!

K.B.
Szerző
K.B.
Létrehozva2023. 05. 11. 18:27

Tíz tűzoltó és két rendőr is súlyosan megsérült az akcióban.

Nagy erőkkel vonult ki a rendőrség és a tűzoltóság egy ratingen-i toronyház legfelső emeletéhez, ahol később egy robbanás történt. A Spiegel.de beszámolója szerint a különleges erőket is bevetették, ugyanis egy vélhetőleg vírustagadó férfihoz kellett kivonulniuk, akinek a postaládája hetek óta érintetlen volt, így azt feltételezték a szomszédai, hogy magatehetetlen. A lakásban a férfi és az édesanyja lakott.

Amikor azonban a rendőrség emberei bekopogtak a lakásba, a bent lévő férfi robbantott. A támadás során 2 rendőr és 10 tűzoltó sérült meg. A robbanás után a lakásba nyomuló különleges egység elfogta a 60 év körüli férfit. Később pedig a lakásban egy hölgy holttestét is megtalálták. Nem tudni még, hogy a robbantás során, vagy már hamarabb életét veszítette a nő. 

A jelenlegi sajtóinformációk szerint a férfi hangosan hirdette a közösségi médiában a vírustagadó nézeteit az akciót megelőzően.

A környéken élők videót készítettek a helyszínen, amit itt tudtok megtekinteni:

 

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.