RETRO RÁDIÓ

Bréking: már öt halottja van a véres villamosbalesetnek

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2016. 11. 09. 19:52

A villamosvezetõt õrizetbe vették, a baleset oka még nem derült ki.

Kisiklott és felborult egy villamos Londonban szerda hajnalban; a legfrissebb beszámolók szerint már öt halálos áldozata van a tragédiának, és több mint 50-en megsérültek. Ketten a járműbe szorultak, este még mindig dolgoznak a kiszabadításukon.


A szerencsétlenség a brit főváros egyik déli peremkerületében, Croydonban történt, egy heves felhőszakadás idején. A helyszínre négy tűzoltókocsit, négy különleges mentőalakulatot és több mint 70 tűzoltót vezényeltek. Helyiek arról számoltak be, hogy egy hatalmas csattanást hallottak, amelyet emberek kiáltása követett.

A rendőrség őrizetbe vette a villamos vezetőjét, miközben a baleset okát még vizsgálják.   

Fél évszázada ez volt az első olyan villamosbaleset Londonban, amely az utasok közül is halálos áldozatot szedett.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.