
"Végre!!!" - Így reagált Orbán Viktor Putyin és Macron telefonbeszélgetésére
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a RipostOrbán Viktor szerint diplomatákra van szükségünk.
Magyarország miniszterelnöke, Orbán Viktor üdvözölte a Francia Köztársaság elnöke, Emmanuel Macron és Oroszország elnöke, Vlagyimir Putyin telefonbeszélgetését.

Végre!!!
Az orosz-ukrán háborúnak nincs megoldása a harctéren. A kulcs a tárgyalás. Tábornokok helyett diplomatákra van szükség!
– írta Orbán Viktor.
Ripost hírek






