RETRO RÁDIÓ

Nem bírta tovább elviselni! - ezért lépett a vonat elé a 11 éves Hanna Gyürén

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2022. 09. 27. 10:56
Frissítve2022. 09. 27. 13:27

Iskolai zaklatások miatt akart meghalni, jelenleg súlyos sérülésekkel kórházban ápolják.

Egy 11 éves gyereket gázolt el egy személyvonat vasárnap Gyürén. A kislány a sínek mellől, a kukoricásból lépett a vonat elé. A mozdonyvezető már nem tudott megállni és elütötte. A gyereket életveszélyes sérülésekkel, mentőhelikopterrel vitték kórházba - írta meg a Bors.

A lap megtudta, iskolai zaklatások miatt próbálhatott végett vetni életének a 11 éves kislány.

A lába szilánkosra tört és súlyosan roncsolódott a koponyája 

– mondta a Borsnak József, Hanna nagypapája, aki a feleségével közösen kiskorától neveli a lányt.

József, a kislány nagypapája Fotó: Bors

A nagypapa jelezte az iskolának, hogy bántják az unokáját, de nem történt változás. Hannát a külseje miatt cikizték, többször is sírva ment haza.

Bementem az iskolába, hogy a problémát jelezzem, de nem lett eredménye

– tette hozzá József.

A gyermeken több műtétet és vizsgálatot is elvégeztek. Jelenleg is kritikus az állapota.

Ha segítség kell: Ha ön is úgy érzi, segítségre lenne szüksége, tárcsázza a krízishelyzetben lévők részére rendszeresített, ingyenesen hívható 116-123 telefonszámot, akár mobiltelefonról is!


 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.