RETRO RÁDIÓ

Brutális idő közelít az ország felé: mutatjuk, mikor csap le a vihar

Brutális idő közelít az ország felé: mutatjuk, mikor csap le a vihar
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2020. 08. 20. 06:20

Ki kell használni a mai jó időt, a hétvégére már kiadták a riasztást.

Csütörtökön keleten párásan, felhősebb idővel indul a nap, később mindenütt sok napsütés ígérkezik, említésre méltó csapadék nem várható. Helyenként még élénk lesz az északi-északnyugati szél. A friss reggelt követően délután 26-30 fokot mérhetünk.

Fotó: Pixabay

Pénteken csaknem zavartalan lesz a napsütés, csapadék nem várható. A délies szél gyenge lesz, csak néhol északnyugaton támadhat fel. 29-33 fokig melegszik a levegő.

Szombaton napközben még élvezhetjük a nyárias időt, azonban este már megérkezik a hidegfront hazánkba, vasárnapra már a teljes országra kiadták az elsőfokú figyelmeztetést.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.