
Hosszú Katinka szexi fürdőruhában pózolt – Fotó
Éppen a pihenését tölti Hosszú Katinka a szerelmével az esküvője után. Egyértelműen sugárzik a boldogságtól az olimpiai, világ- és Európa-bajnok magyar úszónő.
Augusztus 22-én, hétfőn mondta ki a boldogító igent Hosszú Katinka a szerelmének és egyben edzőjének, Gelencsér Máténak. A pár különleges helyszínen, a szentendrei skanzenban tartotta az esküvőt, három év párkapcsolat után. Hosszú Katinka rengeteg új fotót mutatott meg az esküvőjéről és végre az is kiderült, hogy Tóth Gabi ruhájában ropta a táncot a lagziban.

Az IronLady a hűvös őszi napok elől a csodálatos tengerpartra menekült. Sőt egy elképesztően szexi bikinis fotót is küldött rajongóinak, nem meglepő módon a víz mellől. Ezzel pedig garantáltan haza csempészett egy kis meleget számunkra is. Katinka egyébként ezt üzente bejegyzésében: „I love water”, ami annyit tesz: „Szeretem a vizet”.






