RETRO RÁDIÓ

Álomszép otthon, itt élik mindennapjaikat Lékai-Kiss Ramónáék - Videó

Amy Mans
Szerző
Amy Mans
Létrehozva2025. 08. 29. 18:00

Végre betekintést nyerhettünk magánéletükbe.

Nem hétköznapi munkával keresi kenyerét az a híres házaspár, aki végre betekintést engedett idilli kis otthonukba. A sztárpár, nem más, mint a magyar kézilabdázó, Lékai Máté és televíziós műsorvezető felesége, Lékai-Kiss Ramóna, akik mindig is féltve őrizték magánéletüket a nyilvánosság elől, azonban a Tv2 Tények Stábjával kivételt tettek és boldogan ajtót nyitottak, sőt megosztották legemlékezetesebb családi pillanataikat is.

alt=A híres házaspár, Lékai Máté és Lékai-Kiss Ramóna megmutatták a Tv2 Tények Stábjának, hogy élnek ők
A híres házaspár, Lékai Máté és Lékai-Kiss Ramóna megmutatták a Tv2 Tények Stábjának, hogy élnek ők / Fotó: MW

A házaspár most kivételt tett a Tények Stábjának

A riport elején elhangzik, hogy a házaspár rendkívül szoros munkarendben dolgozik, ezért nagyon nehéz volt időpontot egyeztetni a forgatásra. Végül sikerült egy olyan időpontot találni, ahol minden családtag egy időpontban jelen van. Lékai Máté megosztotta munka elosztásukat is miszerint, mind minden család, ők is az idővel versenyeznek sokszor. Ramónának rugalmasabb munkaideje van, míg Máté munkarendje sokkal szigorúbb beosztás szerint működik, ezért sok logisztikával jár ki, mikor viszi el a gyerekeket óvodába és iskolába. Máté kifejtette azt is, hogy mivel nem egy átlagos munkarend szerint zajlik az életük, hanem főleg hétvégén, ezért próbálnak odafigyelni, hogy ez ne veszítsen a családi időtöltsek mínőségéből.

Egy másik alkalommal a Lakás Vadászok forgatásán kapták el a műsorvezetőt pár szóra, ahol Ramóna elmondta, hogy nyaranta a családi idő kerül középpontba, amikor férje, a kézilabdázó Lékai Máté júniustól szabadságon van — ezek az együtt töltött hónapok igazi feltöltődést jelentenek számukra. Hajnali kelések és az egész napos munka utáni hazajutás, sok feszültséget emészt fel a csinos műsorvezetőben, ami sajnos az otthon kiütközik. Hiába az intenzív munkaidő és rengeteg média jelenlét, ez a magánéletében feszültséget idéz, de próbálnak mindent megbeszélni, ahogy csak tudnak, még ha egy éjszakába is kerül. 

A kisfiuk, Noé már szeptembertől első osztályos lesz, ezért előtte elmentek egy hatnapos kirándulásra, és azért ennyire időre, mert a kis Noé jelenleg ennyi idős. A kisfiú kedvenc sportja meglepően a focizás. Ramóna és Máté évente viszont elutaznak kettesben, hogy újra csak párként legyenek jelen egymás életében.

A teljes interjú a Tények riportjában: 

 

 

 

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.