Arcpirító jelenet, perverz bulival ünnepelték a bajnoki címet

Megvédte osztrák bajnoki címét Szoboszlai Dominik csapata, a Red Bull Salzburg.

Már a DVD is elavult, Liverpoolban ősidők óta vártak a bajnoki címre

Harminc évet vártak Liverpoolban a futballcsapat újabb bajnoki címére.

Hihetetlen történet, ez történt a Liverpool két bajnoki címe között

A Manchester City kikapott a Chelsea-től, így hét fordulóval a labdarúgó Premier League vége előtt bajnok lett a Liverpool.

Most jelentették be, így lehet kedden bajnok a Fradi

Megy a számolgatás, de ha a zöld-fehérek verik a Honvédot, akkor már minden eldőlt.

Jubileum, magyar edzőt ünnepel a Real Madrid

Hertzka Lipót maradandót alkotott.

A királyi gárda 1932-ben Hertzka Lipót vezetésével nyerte meg az első spanyol bajnoki címét.

Magyar hős a topligában: Orbán Willi sporttörténelmet írna

A pálya után a mikrofonnál is emlékezeteset alakított: kimondta, hogyan lehet bajnok a Leipzig.

Sokat várt rá, valóra válhat a magyar sztársportoló álma

Szinte hihetetlen, de a 30 esztendős Hanga Ádám pályafutása során még sosem ünnepelhetett bajnoki címet.

Bajnoki ünnep a Fradi-pályán, fontos döntést hozott az Újpest

Lesz díszsorfal?

Díszsorfalat kapnak a riválistól az aranyérmesek? Itt a lilák válasza.

Leesik az állad, ritka fotó került elő a Fradi focistáiról

A zöld-fehérek 116 év alatt gyűjtötték össze a 30 darab aranyérmüket. De vajon kik voltak az első hősök?

Drasztikus fordulatot vett a Fradi-játékos élete

Hardi Richárd 2018 februárjában még az életéért harcolt, most pedig bajnok lett a Fradi hokicsapatával. A fiatal játékos kétszer is legyőzte a rákot.

Fantasztikus örömhírt jelentett be a magyar sztár, mindenki gratulált

Gajdos Tamás elképesztő teljesítményt nyújt hétről-hétre, túl a hatodik x-en.

Gajdos Tamás elképesztő teljesítményt nyújt hétről-hétre, túl a hatodik x-en, újabb kihívást teljesített.

Történelmi pillanat, ilyen még soha nem történt a Videotonnal!

Most megtartja bajnok edzőjét a klub.

A székesfehérvári csapat az első két bajnoki címe után edzőt váltott. Most nem így lesz.

Erre ki számított? Ibrahimovic meglepetést okozott

Kupát adott át a világklasszis.

A világklasszis svéd labdarúgó olyan helyen tűnt fel, ahol rendkívüli módon örültek neki.

Tragikus hír jött: életét vesztette a legendás magyar sportoló

A sportoló sorra szerezte bajnoki címeit, majd edzőként folytatta pályafutását. Gyászol a sportvilág.

Megérdemelt diadal, Kleinheisler végre ünnepelhet

Jó hírt kapott a magyar légiós.

Kleinheisler László, a magyar labdarúgó-válogatott játékosa sérüléssel küzd, de most jó hírt kapott.

Gyomorforgató, patkányokkal volt tele a bajnokcsapat öltözője!

Brutális állapotok fogadták a Honvéd amerikai tulajdonosát.

Brutális állapotok fogadták a Honvéd amerikai tulajdonosát, amikor megvette a csapatot. Beszélt a hirtelen történt edzőváltásról is.

Önkívületben szidták a Barcelona sztárját a Real játékosai

Jutott rá idő az ünneplés közben.

A madridi játékosok valóságos eufóriába kerültek a bajnoki cím megszerzése után. A közös ellenségről sem feledkeztek meg.

Drámai fordulat, bajnok lett a magyar focisztár!

Gólt is szerzett az utolsó meccsen.

Csapatával az utolsó fordulóban játszott ki-ki meccset, gólt is szerzett.

Magyar focistákat is másolt az angol csodacsapat

Õket utánozta az angol bajnok Leicester City. Naná, hogy voltak köztük honfitársaink is!

Õket utánozta a Leicester City. Újoncok, lesajnált futballtörpék, akik padlóra küldték a sportág óriásait. Naná, hogy voltak köztük honfitársaink is!

Így lesz bajnok a Barcelona, a Bayern, a Leicester és a Juventus

Mondanánk, hogy megmondjuk a tutit, de nagy meglepetés lenne a nagy meglepetés.

Csendes bajnokavató lesz a Fradinál

Hiába a tárgyalás. Csendes bajnokavató lesz a Fradinál

Tizenkét évet vártak erre, nem így képzelték el.

Tizenkét évet vártak erre, nem így képzelték el. Játék nélkül, vagy csendben lehet bajnok a Ferencváros focicsapata az NB I-ben.

Fotelből a csúcsra! 12 éve vár erre a Fradi

Eddig Fradi-bukta kellett a meccs nélküli aranyhoz.

Eddig Fradi-bukta kellett a meccs nélküli aranyhoz. Most a zöld-fehérek kerültek olyan helyzetbe, hogy a pályán kívül kaphatják meg azt, amire oly régóta várnak.

Korai öröm: márciusban ünnepelhet a Fradi

Ilyen még nem volt a magyar fociban. A Ferencváros focistái úgy szerezhetnek bajnoki címet, hogy arra még Európában is felfigyelnek.

Lefizette ellenfelét, így ünnepelt bajnoki címet a Zenit

Hazai pályán ünnepelte újabb orosz aranyát a Zenit futballcsapata. Pedig hivatalosan 1600 kilométerrel odébb lett volna jelenése.

Hiába nyert bajnoki címet, mégis kirúgják a Videoton edzőjét?

Hiába nyerte meg a bajnokságot, mégis kirúgják Carrillót?

Története során másodszor nyert bajnokságot a Videoton. A siker ellenére megeshet, hogy Carrillónak távoznia kell. Mint Mezey Györgynek 2011-ben.

Története során másodszor nyerte meg a magyar labdarúgó-bajnokságot a Videoton. A siker ellenére megeshet, hogy Joan Carrillo edzőnek távoznia kell. Akárcsak Mezey Györgynek 2011-ben.