RETRO RÁDIÓ

Milliós ígéretek: elképesztő pénzt kaszálhat a magyar válogatott

Milliós ígéretek: elképesztő pénzt kaszálhat a magyar válogatott
HBK
Szerző
HBK
Létrehozva2018. 11. 28. 16:05

Kiderült, hány millió forint jutalmat oszthatnak szét a magyar kézisek között, ha megnyerik az Európa-bajnokságot.

Egy nappal a franciaországi női kézilabda Európa-bajnokság rajtja előtt a magyar szövetség sajtótájékoztatót tartott, amelyen kiderült, mekkora pénzjutalom ütheti a válogatott játékosok markát.

Mint elhangzott, az Eb-arany 100 millió forintos jutalommal jár, a második helyért 70, a harmadikért 50, a negyedikért 30, az ötödikért 15, a hatodikért 10 millió forint járna.

Az elsődleges cél azonban, hogy a válogatott továbbjusson a csoportjából.

„Azt várom, hogy nézzen ki jól a csapat, vagyis játsszon remek hozzáállással, harci szellemmel, legyen tartása, legyen erős a csapategység, küzdje végig a hatvan percet” – idézte az MTI Kim Rasmussen szövetségi kapitányt.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.