RETRO RÁDIÓ

Ezért nem hajlandó lemondani a whiskyről Ambrus Attila

Ambrus Attila kerámia
angie
Szerző
angie
Létrehozva2020. 10. 05. 18:00

A Viszkisként elhíresült Attilát sok helyről megkeresik, és különböző helyzetekben kell helytállnia.

Eddig is sokan kíváncsiak voltak a tapasztalatira. Több előadásra is elhívták a Viszkist, de most a kedvenc italán keresztül mesélheti el, hogyan lehet újrakezdeni, a semmiből talpra állni.

Fotó: Bors / Czerki Gábor

Az alkohol persze nem segít ebben, de az egykori Viszkis rabló és a mámorító Whisky elválaszthatatlanul összeforrtak az évek alatt. Ezért is lesz hivatalos Katona Csaba történész, tanár szórakoztató italkóstoló programjára.

„Nyilván a whisky-hez, jó vagy rossz értelemben, van közöm. Az a helyzet, hogy az emberek Magyarországon úgy tudnak beazonosítani, hogy milyen alkoholt ittam korábban, illetve hány bankban jártam. Szóval e kettő közti átjárás kétségkívül a nevemhez köthető. Ezeken az előadásokon nem arra kell számítani, hogy azt fogom mondani, hogyan kell egy bankot kirabolni, hanem arról lesz szó, hogyan lehet újrakezdeni. A mai napig whiskyt iszom, mivel hagyományőrző vagyok. De nyilván már nem járok bankba” – nevetett a ma már keramikusként tevékenykedő Attila, akinek mindennapjait már a család körüli teendők színesítik.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.