RETRO RÁDIÓ

Váratlan kijelentést tett Pécsi Ildikó: erre ki számított?

Váratlan kijelentést tett Pécsi Ildikó: erre ki számított?
BDF
Szerző
BDF
Létrehozva2019. 11. 17. 07:00

A Kossuth-, és Jászai Mari-díjas színésznő belefáradt a családi viszályba.

Pécsi Ildikó képtelen tovább folytatni a több mint nyolc éve húzódó családi harcot. Belefáradt a mindenki számára fájdalmas és méltatlan, bíróságon végződő vitákba.

Fotó: Szabolcs László

Amint a Ripost is beszámolt róla, a Kossuth-, és Jászai Mari-díjas színésznő még májusban kilakoltatta unokáját a budai ingatlanából. De hiába cseréltette le a zárat, ifjabb Sz. Csabát ez nem érdekelte, és hamar visszaköltözött a házba. A történtek után Pécsi ismét feljelentette Pártos Csilla fiát, és hevesen harcolt azért, hogy a ház üresen maradjon. Mostanra minden megváltozott. Mintha kiszállt volna a ringből. Ez persze nem lenne csoda, hiszen a hosszú évek óta tartó pereskedés minden energiáját felemésztette, és az egészségét is kikezdte. A Best magazin információi szerint az ügyvédek továbbra is teszik a dolgukat, a felek valójában már letették a fegyvert.

„Már nem érdekel, mi történik. Őszintén szólva, fogalmam sincs, hogy a kis Csaba most hol lakik, hol van. Nem foglalkozom már vele. Szeretném nyugalomban tölteni a napokat, amiket a Jóisten még ad nekünk. (…) Szép kort értünk meg annak ellenére, hogy mennyit gyilkoltak minket. Jövőre már nyolcvan leszek, és elfáradtunk a háborúskodásban” – mondta el Pécsi.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.