RETRO RÁDIÓ

Klasszisok a Virtuózok döntőjében

Klasszisok a Virtuózok döntőjében
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2018. 06. 01. 17:45

Hamarosan kiderülhet, melyik tehetség a legnagyobb virtuóz az idei versenyben.

Péntek este 19.30-tól élőben láthatják a Virtuózok döntőjét a Duna Televízió és az M5 kulturális csatorna nézői. A három korcsoportból továbbjutó kilenc versenyző produkcióin kívül három sztárfellépő előadását is meghallgathatják.

A pénteki adásban a Virtuózok indulói számára már a fináléba kerülés a cél, ahova korcsoportonként csak egy versenyző juthat be.

Jelenleg csoportonként hárman vannak még versenyben, de hamarosan kiderül, ki lehet az a három előadó, aki a végjátékban is „elhúzhatja” a nótáját.  A zsűri tagja idén is Miklósa Erika Kossuth- és Liszt-díjas operaénekes; Batta András Erkel Ferenc-díjas és Széchenyi-díjas zenetörténész, egyetemi tanár; Kesselyák Gergely Liszt Ferenc-díjas karmester, Érdemes Művész, a Magyar Állami Operaház tagja; Balázs János Liszt- és Junior Prima-díjas zongoraművész, Érdemes Művész és Várdai István Liszt-díjas csellóművész.

 

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.