RETRO RÁDIÓ

Durva vádak Hajdú Péter ellen, folytatás a bíróság előtt?

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2018. 05. 02. 07:15

Nem hosszabbította meg az ATV Hajdú Péter szerzõdését és vannak, akik úgy vélik, tudják, mi ennek az oka.

A Heti Napló stábjából kiszivárgott információk szerint, Hajdú Péter távozásának egyik fő oka, hogy állítólag a műsorvezető sokszor megalázó módon bánt és gyakran durván beszélt kollégáival.

De mindez csak a jéghegy csúcsa, állítólag Hajdú olyasmit is tett, amit kollégái képtelenek voltak elfogadni. Egyikőjük a Bors-nak  úgy nyilatkozott, hogy Hajdú pornográf képet tett közzé a munkahelyi chaten, amivel túlment a határon.

A témában nem szólalt meg Hajdú Péter, aminek több oka is lehet, de mindenképp azt sejteti, hogy komoly következményei lehetnek az ügynek.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.