RETRO RÁDIÓ

Szörnyű napon van túl a Klapka család

Szörnyű napon van túl a Klapka család
bdf
Szerző
bdf
Létrehozva2018. 01. 04. 22:30

A famíliának nagyon szomorúan kezdõdhetett az új év. Egy éve ment el az Aranyember.

Egy évvel ezelőtt, január 4-én tragikus hirtelenséggel távozott az élők sorából Klapka György. Álmában érte a halál, mire kiérkeztek a mentők, már nem tudtak rajta segíteni.

Az Aranyembert január 20-án a Farkasréti temetőben kísérték utolsó útjára, egyetlen kívánsága szerint az édesanyja mellé temették. Bár az üzletember megírta végrendeletét, halála után közel fél évig tartott, amíg a család megegyezett a két milliárdos hagyatékot illetően. Végül az öt gyermek és Klapka özvegye számára is előnyös megállapodás született. Az Aranyember Vámház körúti zálogházát kisebbik lánya, Sandy vette át.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.