
Johnny Depp nem nyalizik az Oscar-díjért!
Johnny Depp beszólt az akadémiának, nem kell neki az Oscar, inkább továbbra is azt teszi, amit akar.
Az Oscar díj minden színész álma, a legnagyobb elismerés. Johnny Deppet ez viszont egyáltalán nem érdekli. Sőt!
![]()
A nálunk is hamarosan mozikba kerülő Fekete Mise című filmet mutatta be a Londoni Filmfesztivál, melyben Depp Whitey Bulgert, az Egyesült Államok történelmének egyik legrettegettebb ír maffiafőnökét alakítja.
A vörös szőnyeges rövid interjú keretében persze azonnal az Oscárról kérdezték a sztárt, aki BBC-nek adott nyilatkozatában egyenesen beszólt az Akadémiának.
"Az egész arra megy ki, hogy azt érezd, versenyezned kell, de én nem versenyzem senkivel."
"Így legalább azt teszem, amit akarok, persze ez sokaknak nem tetszik" riposztolt tovább Depp.
Mikor a jelölésekről kérdezték, annyit mondott cinikusan: azok persze akadnak bőven, mindig kapok tőlük valamit, de ezzel én tökéletesen elégedett vagyok.
Deppnek az Oscar kivételével már majdnem minden ott van a polcán, talán az új mozijával már a kis arany szobrocska is oda kerül.






