0°C
1°C

Antónia, Antal névnapja

RETRO RÁDIÓ

Egy ország imádkozik Czeizel Endréért!

Egy ország imádkozik Czeizel Endréért!
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2015. 08. 03. 23:48

Hiába vonult be év elején a harmadik kemoterápiára, sikertelen volt. A genetikus napokkal ezelõtt újra kórházba került, állapotáról családja sem ad infót.

A híres genetikus, Czeizel Endre újra kórházba került. A hír megjelenése után, a hétvégén azonnal biztató, erőt adó kommentek árasztották el a közösségi oldalakat. Az orvos május végén ment haza otthonába a harmadik kemoterápia után, miután többet már nem bírt el a szervezete.

A népszerű genetikus állapota azonban június óta romlik, utolsó nyilatkozatai egyikében arról beszélt, hogy nem vált be az utolsó kezelés, egyre nehezebben lélegzik. A legtöbb kommentelő most nagyon aggódik a közkedvelt tudósért, rengeteg erőt, kitartást kívánnak neki. Többen arra is kitérnek, remélik, keveset kell szenvednie a híres genetikusnak. Erről ő maga beszélt egyébként még áprilisban, mielőtt vállalta volna a harmadik kemoterápiát. "Azt hiszem, talán úgy volna jó, ha nem itthon halnék meg. Az csak újabb teher lenne a családnak.

Az egyik kórházban van egy legendás orvos. Jóformán minden ismert ember nála halt meg.

Azt hiszem, bemegyek majd hozzá..., bevisznek majd hozzá..., erre fogom kérni a családomat. Amit ez a kolléga nyújt, az orvosi segítség... Hogy ne fájjon…, és az ember szépen, békében eltávozhasson."

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.