RETRO RÁDIÓ

Curtis és Kollányi Zsuzsi is elkapta a koronavírust

Curtis és Kollányi Zsuzsi is elkapta a koronavírust
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2021. 12. 12. 21:25
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Ripost

Az énekesek lemondták a közelgő fellépéseiket.

A MikulásGyár szervezői a rendezvény oldalán jelentették be: Széki Attila, azaz Curtis, illetve Kollányi Zsuzsi, és Herceg Dávid is elkapták a koronavírust, így egyikük sem tudja vállalni soron következő fellépéseit – szúrta ki a Blikk.

Fotó: Ripost

Magyarországon tombol a negyedik hullám, egyre többen kapják el a betegséget, ez alól a sztárok sem kivételek.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.