
Régi módszer ütötte fel újra a fejét: dögös, hosszú combú fiatal nõk szexet ígérnek, majd a gyanútlan áldozatoktól minden értéket leszednek a mámoros éjszaka során. Mutatjuk az enyves kezû nõk nagyon szemét trükkjét!
Régi módszer ütötte fel újra a fejét a bárokban: prostituáltak figyelik azokat a férfiakat, akik drága órával a csuklójukon jelennek meg, és megkörnyékezik őket.
![]()
Manhattanben két szexi bombázó hat nap alatt három férfit is kifosztott: elcsábították őket, majd a hotelszobájukban drogot kevertek az italukba, és amikor a pasik kidőltek, minden értéküket elvették – nyilván méregdrága óráikat is.
![]()
Az első áldozat egy 38 éves férfi volt. Egy felkapott éjszakai klubban ismerkedett meg egy szexi, fiatal, dekoratív nővel, akivel olyan jól haladt az este, hogy végül a férfi hotelszobájában kötöttek ki. Szex azonban nem volt, a nő belekeverte az altató hatású drogot az italába, aztán se kép, se hang. A pasi reggel arra ébredt, hogy a nő sehol, és eltűnt a 20.000 dollárt érő luxusórája is (körülbelül ötmillió forint).
![]()
A második áldozat, egy 36 éves férfi a 18.000 dolláros Rolexével lett könnyebb egy szenvedélyesen induló éjszakán; a szexi prosti őt is bedrogozta, majd kifosztotta.
![]()
A harmadik, 56 éves áldozatot a szálloda bárjánál szólította le az egyik nő, majd a szobájában drogot kevert az italába, és a férfi csak reggel tért magához. Minden luxuscikkét ellopták, az óráját is, összesen 38.000 dollár kárt szenvedett (körülbelül tízmillió forint).
![]()
Mindkét nő fehér bőrű, harmincas és szexi, és igazi nehézbombázó: a férfiak nem tudnak ellenállni nekik. Nem árt résen lenni az idegen nőkkel, bárhol, így Magyarországon is érhetik meglepetések a férfiakat!







