RETRO RÁDIÓ

Váratlanul szoros győzelemmel zárta a szeptembert a fociválogatott

SZALAI Ádám
sk
Szerző
sk
Létrehozva2021. 09. 08. 22:41

Két vereség után nagyon kellett a siker Marco Rossi csapatától.

Pocsékul indult, győzelemmel zárult a labdarúgó-válogatott szeptemberi vb-selejtező sorozata. Az angolok és az albánok elleni fiaskó nehezen emészthető, Andorra ellen azonban kötelező volt a győzelem. Ennek megfelelően Szalai Ádám büntetőjével és Botka Endre találatával hamar kétgólos vezetést szereztünk.

A visszatérő csapatkapitány, Szalai Ádám lőtte első gólunkat (Fotó: MTI)

A folytatásban elmaradt a gólparádé, sőt, a hajrában Andorra szépíteni tudott, így kicsit izgulni kellett a végén. A 2-1-es meccs után csak az eredménynek örülhetünk, a mutatott játéknak nem.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.