RETRO RÁDIÓ

Demjén Rózsi bombahíreket közölt, még Kóbor és Révész is ott lesz

Demjén Rózsi bombahíreket közölt, még Kóbor és Révész is ott lesz
RIPOST
Szerző
RIPOST
Létrehozva2019. 10. 19. 17:43

Röviddel ezelőtt igazi bombameglepetést tett közzé az Instargramon Demjén Ferenc, aki újra a régi formában készül az év végi nagy koncertre az Arénában. Ez aztán a magyar zenészválogatott!

A december 30-i csúcskoncerten ott lesz az Omega legendás énekese Kóbor János, aki még soha nem vállalt ilyen vendégfellépést. Ott lesz a régi jóbarát Balázs Fecó és a Piramis iker-szíve és lelke Révész Sándor és Závodi János is.

Elképesztő élmény lesz, egy mondhatni Omega, Korál, Piramis közös koncert, persze az újra csúcsformában lévő Demjén Ferenccel.

 

 
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
 

Köszönet a Barátaimnak, akik velem lesznek December 30-án az Arénában.

Demjén Ferenc (@demjenferenc_official) által megosztott bejegyzés,

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.