RETRO RÁDIÓ

Dráma Mezőtúron: így találtak a harmadikról kizuhant 4 éves kislányra

Dráma Mezőtúron: így találtak a harmadikról kizuhant 4 éves kislányra
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2019. 03. 06. 06:55

A gyerekkel hétvégén történt a szörnyû baleset, azóta is súlyos állapotban van, kórházban ápolják.

Egy fiatalember a kabátjával takarta be azt a kislányt, aki Mezőtúron zuhant ki a harmadik emeletről. A szomszédok szerint a gyereket rendszeresen magára hagyta az anyja. A lépcsőház minden lakóját megrázta a vasárnapi baleset, amikor a négyéves Viktória kizuhant az ablakból.

A Borsnak a szemtanúk elmondták, hogy a gyermek először a lépcsőre, onnan pedig a térkőre zuhant. Egy fiatal férfi talált rá az összeroncsolódott kis testre, betakarta, majd hívta a mentőket. A kislányt mentőhelikopter vitte kórházba, úgy tudni, jelenleg is Budapest egyik kórházában fekszik az intenzíven.

„Az orrán, száján, fülén jött a vér. Behozták a lépcsőházba, levetkőztették, aztán hallottam, hogy próbálták stabilizálni. Közben megjött a helikopter, várt az is, amíg nem stabilizálták úgy, hogy el tudják vinni" - mondta el egy ott lakó idős asszony.

Azt egyelőre nem tudni, hogyan eshetett ki a kis Viktória. A szomszédok szerint az anya, Adél a piacon vásárolt, amikor a baleset történt. A környékbeliek elmondták, nem először fordul elő, hogy a gyerek magára maradt, hiszen édesanyja egyedül neveli. Az anya egyébként dadusként dolgozik egy óvodában, így tudnia kéne, hogy mennyire oda kell figyelni a kicsikre. A rendőrség kiskorú veszélyeztetése miatt nyomoz F. Adél ellen.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.