Kráter nyílt a XIII. kerület közepén - Fotó
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a RipostCsõtörés volt a Pozsonyi út és a Radnóti sarkán, ahol akkora erõvel tört fel a víz, hogy be is szakította az utat.
Hétfő kora este lezárták a Pozsonyi utat egészen a Szent István parkig egy csőtörés miatt. Egy víznyomócső tört el a Pozsonyi út és a Radnóti sarkán, ahol a nyomás be is szakította az utat.
A környéken több lakásban nincs víz, a szolgáltató pedig még nem tudja, mikorra hárítják el a problémát.
![]()
![]()