Miért felénk jönnek a migránsok, pedig erre sokkal hosszabb!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a RipostAki egyetlen pillantást vet a térképre, elgondolkodhat. Sokkal egyszerûbb és rövidebb lenne Albánián, Bosznián keresztül Németország felé haladni. Mégis felénk indult el az emberáradat! Vajon miért? A találgatás joga mindenkit megillet...
A görög szigetekre érkező illegális bevándorlók vajon miért nem a nyilvánvalóan rövidebb utat választják?
Miért kerülnek, kerültek eddig Magyarország felé? Pedig rajtunk keresztül több száz kilométerrel hosszabb az út...
![]()