RETRO RÁDIÓ

Lecsukták a szörnyeteget, aki kutyákkal etette meg az exe holttestét

Lecsukták a szörnyeteget, aki kutyákkal etette meg az exe holttestét
vav
Szerző
vav
Létrehozva2017. 04. 27. 10:45

Mégsem úszta meg a rémtettet a brazil futballsztár. Óriási volt miatta a felháborodás.

Csak heteket tölthetett szabadlábon Bruno Fernandes. A brazil futballkapust februárban nagy felháborodást keltve engedték ki a börtönből, most azonban a legfelsőbb bíróság döntése értelmében újra lecsukták.

A Flamengo válogatott sztárja 2010-ben megbízott valakit volt élettársa, gyermeke édesanyja, Eliza Samudio megölésével. A focista el akarta tussolni az apaságát. A modell holttestét máig nem találják, egy tanú szerint feldarabolva megetette a kutyáival.

Eredetileg 22 éves börtönbüntetésre ítélték, de eddig csak 6 év 7 hónapot töltött a rács mögött. Miután pár hete kiengedték, a másodosztályú Boa Esporte kétéves szerződést ajánlott Brunónak.

 

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.