5°C
14°C

Szaniszló, Leó névnapja

RETRO RÁDIÓ

Igazi hőstettet hajtottak végre magyar rendőrök, még a tűz sem riasztotta el őket

Létrehozva2024. 09. 02. 20:45

A saját életüket kockáztatták.

Különleges esetről számolt be a Police.hu. Még pénteken riasztották a rendőrséget egy polgári tűzesethez. Fazekas Tamás főtörzsőrmester társával, Tóth Dávid törzsőrmesterrel elsőként érkeztek a tűzeset helyszínére, majd arról tájékoztatták őket, hogy bent rekedt egy személy az égő házbanekkor bátor döntést hoztak.

A rendőrség eddig három kamerát vizsgált meg, abból egy nem is működött ott, ahol Gábor járhatott. Vajon mi történt?
Fotó: Mehes Daniel / Shutterstock (Illusztráció)

A két rendőr azonnal bement a gomolygó füsttel teli ingatlanba, ahol találtak az egyik szobában egy földön fekvő férfit.

A hősies rendőrök a bejárati ajtó előtti folyosóra vitték a férfit, az időközben kiérkező katasztrófavédők pedig onnan szállították el a bajbajutottat, akinek így sikerült a két rendőrnek köszönhetően kimenekülnie az égő házból.

 

 

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.