
NÍNÓ
Két mentõautó és az orvosi ügyelet is azonnal ott volt, megpróbálták újraéleszteni, de nem jártak sikerrel.
Egy 70 év körüli férfi életét vesztette vasárnap Csongrádon, amikor kerékpárját tolva elesett. A helyi férfi a Fövenyi utcán hazafelé tartott és tolta a kerékpárját, amikor elesett. A helyszínen meghalt.
A Délmagyar beszámolójából kiderül, hogy két mentőautó és az orvosi ügyelet is azonnal ott volt, megpróbálták újraéleszteni, de nem jártak sikerrel. Vizsgálják, mi okozta a férfi halálát.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.