RETRO RÁDIÓ

Dráma Soltszentimrén: megkéselte volt párját egy nő

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2019. 05. 19. 11:45

A nõ végül maga hívta a rendõrséget és elmondta, mit tett.

Megjelent volt barátjánál Soltszentimrén egy 46 éves helyi nő, aki összeveszett a férfival, majd egy késsel mellkason szúrta. 

Az 52 éves férfi a szúrás követően el akarta venni a kést az asszonytól, mely során a felkarját és ujját is megvágta a nő. A sértett sérülései az orvosi szakvélemény alapján súlyosnak, illetve életveszélyesnek minősültek.

A nő a támadást követően hazament, ahonnan felhívta a rendőrséget, hogy elmondja, mit tett. A helyszínre visszaérkező gyanúsítottat elfogták a rendőrök. Vele szemben életveszélyt okozó testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság - írta a police.hu.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.