5°C
15°C

Inez, Leonóra névnapja

RETRO RÁDIÓ

Újabb fordulat: így eshetett le a Margit híd korlátjáról a fiatal lány

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2017. 07. 28. 12:46

Mentõ vitte kórházba azt a fiatal lányt, aki a Margit hídról esett le a futópályára

Kórházban ápolják azt a fiatal lányt, aki lezuhant szelfizés közben a Margitszigeten. A fiatal a futópályára esett és megsérült. A baleset a Margit hídra felvezető korlátnál történt, hajnalban. Információink szerint a lány feltehetően buliból indult hazafelé, jókedvű társasággal volt, nem is gondolt bele, hogy milyen veszélyei lehetnek a szelfizésnek. Felmászott a korlátra, ám elég volt egy rossz mozdulat és máris a mélybe zuhant.

A kommentelők szerint gyakran másznak fel erre a korlátra a fiatalok, egyikük azt írja, kész csoda, hogy eddig nem történt baleset.

"Nem tudom miért, de erre a korlátra szeretnek felmászni a fiatalok, ülnek rajta, láttam már olyat, aki fel is állt, életveszélyesnek tartom.

Borítékolható volt, hogy előbb vagy utóbb megtörténik a baj.

Jó magasan van, onnan eshetett 1-1,5 métert - írta a nő.

Két napja Szardíniában halt meg egy fiatal lány, egy 7 méteres hullám sodorta őt le egy szikláról ahol éppen szelfizni akart. A kislány 15 éves, egy Heves megyei faluban él. Mint a pénteki Ripost napilapban olvasható, O. Lara szülei tisztességes munkából, szerény körülmények között élő emberek. Édesanyja Zita egy szalag mellett dolgozik a gyárban Gyöngyösön. A helyieket nagyon megdöbbentette a tragédia.

- A család 4 gyereket nevel, becsületes, rendes emberek - mondta egy helybéli a %Ripost%-nak. -

Úgy tudom, hogy a nagynéni kint élt Szardínián, és minden nyáron más gyerek mehetett ki hozzá nyaralni, amit mindig nagyon vártak.

Hogy mit gondolnak az ismerősök a tragédiáról, annak részleteit megtudhatja a pénteki Ripost napilapból!

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.