-8°C
-1°C

Márió, Sára névnapja

RETRO RÁDIÓ

Durva részletek: csokival csábította szexre a fiúkat a balatoni képviselő

CsR
Szerző
CsR
Létrehozva2016. 10. 13. 07:10

Gyermekprostitúció kihasználásáért indult nyomozás egy Veszprém megyei falu, Barnag független önkormányzati képviselője ellen. A 60 éves Béla csokival és pénzzel csábította el a zömében nyolcadikos, 14 éves fiúkat, erről tegnap a Ripost is írt. Most újabb részletek derültek ki az ügyről, közben a településen lincshangulat alakult ki.

Barnagon és környékén legalább 10-15 nyolcadikos fiúval történhetett ez meg.

A helyiek szerint évtizedek óta csinált hasonló dolgokat a képviselő. – Már a hetvenes években is vitt balatoni vitorlására fiatal fiúkat. Csupa jó családból való gyerek az áldozat, az egyik ráadásul értelmi fogyatékos

- írja a Lokál. Ennek ellenére mindössze egyetlen feljelentés született az egyébként büntetett előéletű képviselő ellen. A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság megerősítette, hogy az ügyben szeptember 15-e óta folyik nyomozás.

– Az ügyben gyanúsítottként hallgattak ki egy 60 éves, Veszprém megyei kistelepülésen élő férfit, aki a gyanú szerint szexuális természetű kéréseinek teljesítéséért egy fiatalkorú fiúnak édességet, illetve néhány ezer forintnyi készpénzt adott – írták.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.